Deprecated: Function eregi() is deprecated in /virtual/m/u/muks-razem.ugu.pl/maincore.php on line 18

PHP-Fusion Powered Website - News: MISTRZOSTWA POLSKI W TENISIE ZIEMNYM SOPOT 2014

MISTRZOSTWA POLSKI W TENISIE ZIEMNYM SOPOT 2014
NewsyW piękny, słoneczny weekend 6-8 czerwca czworo zawodników Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „RAZEM”: Dorota Wiśniewska, Kamil Wyskida, Martin Trzebiatowski, Grzegorz Pastwa uczestniczyło w Sopocie w Mistrzostwach Polski w Tenisie Ziemnym Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni-Razem”.
Na starcie turnieju stanęło ok. 40 zawodników z całej Polski. Turniej był rozgrywany na pięknie położonych kortach Sopockiego Klubu Tenisowego. Czternaście kortów, na których rozgrywaliśmy mecze znajdują się niemal nad samym morzem w otoczeniu bardzo ładnego i starego parku. Nasi zawodnicy w tych warunkach zaprezentowali się nadzwyczaj udanie. Chłopcy indywidualnie wypadli bardzo dobrze, Kamil Wyskida – zajął II miejsce a Martin Trzebiatowski – III miejsce w kategorii chłopców do lat 17. Natomiast w grze deblowej okazali się bezkonkurencyjni. Wygrywając wszystkie mecze zdobyli złoto.
Tytuł Mistrzyni Polaki z przed roku obroniła Dorota, która okazała się najlepsza w grze singlowej w kategorii dziewcząt młodszych. W tej samej kategorii ale w deblu, wspólnie z koleżanką ze Słupska zajęła II miejsce. Dorota została również wybrana najlepszą zawodniczką całego turnieju.
Grzegorz w kategorii chłopców powyżej 17 lat, pokonując po pasjonującej grze, reprezentanta kadry zajął V miejsce. Lepiej poszło mu w deblu, gdzie wspólnie z kolegą ze Słupska zajął III miejsce.
W klasyfikacji medalowej nasz klub uplasował się na drugim stopniu podium.
Zawodników do mistrzostw przygotował Jarosław Fidurski.