Deprecated: Function eregi() is deprecated in /virtual/m/u/muks-razem.ugu.pl/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /virtual/m/u/muks-razem.ugu.pl/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /virtual/m/u/muks-razem.ugu.pl/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /virtual/m/u/muks-razem.ugu.pl/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /virtual/m/u/muks-razem.ugu.pl/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /virtual/m/u/muks-razem.ugu.pl/maincore.php on line 39
PHP-Fusion Powered Website - SUKCESY SPORTOWE
Wrzesień 20 2019 14:42:47
Nawigacja
· Strona główna
· Sprawozdania
· Sukcesy sportowe
· Historia powstania Klubu
· Linki
· Galeria zdjęć
· Dodaj link
· WŁADZE KLUBU
· STATUT KLUBU
Aktualnie online
· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 8,298
· Najnowszy użytkownik: test
SUKCESY SPORTOWE
Najważniejsze osiągnięcia Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „RAZEM”

1995

Mistrzostwa Polski PTSS „SPRAWNI RAZEM” w LA – Warszawa
- Złoto sztafety 4x100 dziewcząt.

1998

Mistrzostwa Polski PTSS „SPRAWNI RAZEM” w LA - Wrocław
- Brąz Renaty Wesołowskiej w rzucie oszczepem;
- V miejsce w biegu na 100m – Robert Drozd

1999

Mistrzostwa Polski PTSS „SPRAWNI RAZEM” w LA – Sopot
- VI miejsce Renaty Wesołowskiej w rzucie oszczepem.

2000

Mistrzostwa Polski PTSS „SPRAWNI RAZEM” w LA – Wrocław
- V miejsce Renaty Wesołowskiej w rzucie oszczepem i w pchnięciu kulą.

2001

- Mistrzostwa Polski PTSS „SPRAWNI RAZEM” w LA– Grudziądz;
- III miejsce w sztafecie 4x100 chłopców
- III miejsce w sztafecie 4x400 dziewcząt.
I Otwarte Regaty Szkolne Województwa Pomorskiego o Puchar Ministra Edukacji Narodowej - Puck;
- I miejsce w kategorii UKS;
- I miejsce w kategorii „nauczyciel z załogą”.

2002

IV Ogólnopolskie Regaty o Puchar Burmistrza Czerska w klasie Optymist
- II miejsce Grzegorz Niklasz.
I Otwarte Regaty Szkolne Województwa Pomorskiego o Puchar Ministra Edukacji Narodowej - Puck;
- I miejsce w klasyfikacji szkół dla dzieci specjalnej troski.

2003

V Ogólnopolskie Regaty o Puchar Burmistrza Czerska w klasie Optymist
- I miejsce Grzegorz Niklasz.

2004

- Mistrzostwa Polski w Halowej Piłce Nożnej – Kielce;
- II miejsce;
- Powołanie do kadry Polski zawodnika Rafała Szkatuła.
- Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Siedmioosobowej – Kraków;
- IV miejsce.

2005

Ogólnopolskie Regaty o Różę Wiatrów Głównego Komendanta Ochotniczych Hufców Pracy;
- II miejsce.
Mistrzostwa Polski w Halowej Piłce Nożnej – Głogów;
- IV miejsce;
Powołanie do kadry Polski PTSS „SPRAWNI RAZEM” zawodników Zenona Pruszaka i Rafała Szkatuła.
Mistrzostwa Polski PTSS „SPRAWNI RAZEM” w LA - Zamość;
- II miejsce w biegu na 1500 m – Sławomir Fojut.
Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Siedmioosobowej – Lipki Wielkie;
- III miejsce.
Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych - Sulęcino;
- IX miejsce Ewa Sikorska.

2006

Mistrzostwa Polski w Halowej Piłce Nożnej – Grodków;
- IV miejsce.
Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych – Ostrzeszów
- IX miejsce Ewa Sikorska.
Mistrzostwa Polski PTSS „SPRAWNI RAZEM” w LA – Wrocław;
- II miejsce w sztafecie 4x400 dziewcząt.
- IV miejsce w biegu na 800m;
Mistrzostwa Polski w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Lublin;
- II miejsce.
Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Siedmioosobowej – Radomsko;
- II miejsce.
VIII Ogólnopolskie Regaty O puchar Burmistrza Czerska w klasie Optymist
- I miejsce Rafał Niklasz.
Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym – Kazimierza Wielka;
- IX miejsce Dawid Kukliński.
Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej CHAMPIONSKICK – Herzogsagmuhle – Niemcy
- I miejsce (udział brało 24 drużyny z dziewięciu krajów).

2007

Mistrzostwa Polski w Halowej Piłce Nożnej – Grodków;
- III miejsce.
Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych – Ostrzeszów
- V miejsce Ewa Sikorska.
- VI miejsce Karina Rekowska.
- Mistrzostwa Polski PTSS „SPRAWNI RAZEM” w LA – Słupsk;
- V miejsce w sztafecie 4x400 dziewcząt - Ewa Sikorska, Karina Rekowska
- V miejsce Ewa Sikorska, VI miejsce Karina Rekowska w biegu na 800m;
- X miejsce Ewa Sikorska w biegu na 100m,
- VI miejsce Karina Rekowska w biegu na 400m w kategorii dziewcząt starszych
- Krystian Rekowski IX w skoku w dal i IX w biegu na 100m, IV miejsce w sztafecie 4x100.
Powołanie do kadry Polski PTSS „SPRAWNI RAZEM” zawodnika Rafała Szkatuła i Zenona Pruszaka
Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Siedmioosobowej – Ciechanów
- I miejsce
Mistrzostwa Polski w Halowej Piłce Nożnej OPEN – Płock – XIII miejsce

2008

- Mistrzostwa Polski w Pływaniu – Gubin – VII miejsce 50m stylem dowolnym Piotr Babiński, VII miejsce stylem grzbietowym Piotr Babiński;
- Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym – Kazimierza Wielka – XIV miejsce Eliza Czarnecka;
Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych – Ostrzeszów - VII miejsce Karina Rekowska;
Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej Siedmioosobowej – Kraków
- I miejsce
Powołanie do kadry Polski zawodników Rafała Szkatuła i Zenona Pruszaka
Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej – Menchester – III miejsce – udział zawodnika Rafała Szkatuły.
Powołanie do Kadry Polski na Mistrzostwa Europy w futsalu zawodnika Rafała Szkatuły.
Mistrzostwa Województwa w Halowej Piłce Nożnej w kat. OPEN- I miejsce

2009

Mistrzostwa Województwa w Halowej Piłce Nożnej do lat 16
– II miejsce

Mistrzostwa Województwa w LA Wejherowo:
-Rafał Ossowski I miejsce 60 m
-Aneta Dąbrowska I miejsce 60 m, II miejsce skok w dal
-Karina Rekowska II miejsce 60 m

Mistrzostwa Polski w LA Wrocław:
-Rafał Ossowski- III miejsce 100 m, III miejsce w sztafecie 4x100m

Mistrzostwa Województwa w Piłce Nożnej
- I miejsce

Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej
- II miejsce

Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych
- III miejsce Aneta Dąbrowska

2010

Mistrzostwa Województwa w Halowej Piłce Nożnej do lat 16
– II miejsce

Mistrzostwa Polski w Halowej Piłce Nożnej – Płock;
- III miejsce.

Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych - Ostrzeszów;
- IX miejsce - Karolina Babińska, XII miejsce Aneta Dąbrowska.

Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych
- I miejsce - Błażej Jasnoch, II miejsce Patryk Kałdowski, III miejsce Tomasz Czarnecki
- II miejsce Karolina Babińska, III miejsce Żaneta Gnaczyńska
- I miejsce w kategorii chłopców i dziewcząt młodszych i I miejsce w klasyfikacji generalnej

Mistrzostwa Województwa w Pływaniu
- Rekowska Karina: kat. dziewcząt młodszych I m-ce 50m styl klasyczny, II m-ce 50m styl dowolny
- Żalikowski Tomasz: kat. chłopców starszych II m-ce 50m styl klasyczny
- Babiński Piotr: kat. chłopców starszych I m-ce 50m styl grzbietowy, II m-ce 50m styl dowolny
- Sztafeta 4x50m styl dowolny: Ossowski, Żalikowski, Babiński Piotr i Babiński Paweł – II m-ce

- Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej - Zamość 2010 - III miejsce

- Mistrzostwa Województwa w LA – Wejherowo:
- Rafał Ossowski II miejsce 60 m
- Aneta Dąbrowska I miejsce 60 m, I miejsce skok w dal
- Żaneta Gnaczyńska III miejsce 60 m, II miejsce 600 m
- Karolina Babińska – I miejsce 600 m
- Patryk Kałdowski - III miejsce 1500 m

- W klasyfikacji punktowej w kategorii dziewcząt do lat16 klub zajął I miejsce w województwie a klasyfikacji generalnej II miejsce na 14 startujących ekip

- Powołanie zawodników Rafała Szkatuły i Michała Wesołowskiego na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej INAS-FID (Międzynarodowa Organizacja Sportu Osób Niepełnosprawnych Intelektulanie) w Republice Południowej Afryki w dniach 21.08-12.09.2010r.

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej CHAMPIONSKICK 2010 – Herzogsagmuhle – Niemcy
- I miejsce (udział brało 16 drużyn z siedmiu krajów).

MISTRZOSTWA POLSKI W LA OSTRZESZÓW 2010
- Aneta Dąbrowska - II miejsce w biegu na 100m

MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ RPA
- III miejsce - udział zawodników Rafała Szkatuły i Michała Wesołowskiego

JESIENNE WOJEWÓDZKIE BIEGI PRZEŁAJOWE WEJHEROWO
- II miejsce Patryk Kałdowski, III miejsce Tomasz Czarnecki
- I miejsce w kategorii dziewcząt młodszych i I miejsce w klasyfikacji generalnej

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Futsalu - Słupsk
– I miejsce

Międzynarodowy Turniej Piłki Halowej - Myślenice k/Krakowa
- I miejsce

2011

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W HALOWEJ PIŁCE NOZNEJ-CZERSK
- II miejsce

MISTRZOSTWA POLSKI W FUTSTALU W KATEGORII OPEN - PŁOCK
- I miejsce

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W TENISIE STOŁOWYM - GDYNIA
- II miejsce Patryk Kałdowski
- III miejsce Krystian Lorbiecki

MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - OSTRZESZÓW
- VIII miejsce Robert Cherek

MISTRZOSTWA POLSKI W FUTSTALU W KATEGORII DO LAT 16 - WARSZAWA
- II miejsce

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - GDAŃSK
- I miejsce Robert Cherek
- III miejsce Dorota Wiśniewska

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W LA - WEJHEROWO
- I miejsce Aneta Dąbrowska na 60m i I miejsce na 200m.
- II miejsce Żaneta Gnaczyńska na 60 m i w biegu na 600m
- III miejsce Karolina Babińska na 6000m
- II miejsce Patryk Kałdowski na 60 m
- II miejsce Dorota Wiśniewska w skoku w dal
- I miejsce Robert Cherek na 1500m
- II miejsce Łukasz Brauer na 1500m
W klasyfikacji generalnej zawodnicy Klubu zajęli III miejsce

MISTRZOSTWA POLSKI W LA OSTRZESZÓW 2011
- Aneta Dąbrowska - III miejsce w biegu na 100m, II na 400m p/p, III w sztafecie 4X100m
- Robert Cherek - I miejsce na 1500m, III w sztafecie 4x400, IV miejsce na 800m

JESIENNE WOJEWÓDZKIE BIEGI PRZEŁAJOWE - KOŚCIERZYNA
- Aneta Dąbrowska - I miejsce w kat. powyżej 16 lat
- Robert Cherek - I miejsce w kat. do 16 lat
- Łukasz Brauer - III miejsce w kat. do 16 lat
III miejsce w kategorii dziewcząt i chłopców młodszych i I miejsce w klasyfikacji generalnej

MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - SULĘCIN K/GORZOWA WIELKOPOLSKIEGO
Robert Cherek - II
Łukasz Brauer - VI

INAS GLOBAL GAMES LIGURIA – WŁOCHY
W reprezentacji Polski wystąpili dwaj zawodnicy MUKS „RAZEM” czerszczanin - Rafał Szkatuła i Michał Wesołowski z Kleszczewa. Brali oni udział w rozgrywkach futsalu. Reprezentacja Polski zajęła VI miejsce

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W FUTSALU - SŁUPSK
- I miejsce

2012

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ-CZERSK
- IV miejsce

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W TENISIE STOŁOWYM - GDYNIA
- II miejsce Dorota Wiśniewska

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - GDAŃSK
- I miejsce Łukasz Brauer
- I miejsce Żaneta Gnaczyńska
- II miejsce Karolina Babińska
W klasyfikacji generalnej zawodnicy Klubu zajęli I miejsce

MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - OSTRZESZÓW 2012
- IV miejsce Robert Cherek
- V miejsce Łukasz Brauer

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W PIŁCE NOŻNEJ - OPEN - BYTÓW 2012
- I miejsce

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W LA - WEJHEROWO 2012
- III miejsce Żaneta Gnaczyńska na 60 m i II w biegu na 800m
- I miejsce Karolina Babińska na 800m
- I miejsce Robert Cherek na 1500m
- II miejsce Łukasz Brauer na 1500m
W klasyfikacji generalnej zawodnicy Klubu zajęli IV miejsce a w klasyfikacji chłopców do lat 16 II miejsce


MISTRZOSTWA POLSKI W LA OSTRZESZӓW 2012
- Łukasz Brauer II miejsce w biegu na 800m, IV na 100m
- Jasnoch Błażej IV m-ce na 200m i V m-ce na 400m;
- Babińska Karolina IV m-ce na 200m i na 800m;
- Gnaczyńska Żaneta srebro na 800m i V m-ce na 100m;
- Turzyński Sławomir IV na 110m ppł i V m-ce na 800m

MISTRZOSTWA EUROPY W PIŁCE NOŻNEJ - GAVLE SZWECJA - 2012
- II miejsce - wystąpili dwaj nasi zawodnicy - Rafał Szkatuła i Michał Wesołowski

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W PIŁCE NOŻNEJ - SŁUPSK 2012
- I miejsce

MISTRZOSTWA POLSKI W PIŁCE NOŻNEJ SZEŚCIOOSOBOWEJ - KRAKÓW 2012
- II miejsce


MISTRZOSTWA POLSKI W JESIENNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - OSTRZESZÓW 2012
- VI miejsce Robert Cherek
- VI miejsce Marlena Babińska
- VIII miejsce Sławomir Turzyński
- X miejsce Żaneta Gnaczyńska
- XIV miejsce Karolina Babińska.


MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W BADMINTONIE- SŁUPSK 2012
- I miejsce Dorota Wiśniewska
- II miejsce Martin Trzebiatowski - chł. mł.
- II miejsce Grzegorz Pastwa - chł. starsi
- III miejsce Kamil Wyskida - chł. mł.


MIʘDZYNARODOWY TURNIEJ MYSLENICE 2012
- I miejsce - udział trzech zawodników Klubu - Błażej Jasnoch, Rafał Szkatuła i Michał Wesołowski

MISTRZOSTWA POLSKI W BADMINTONIE - KONIN 2012
- II miejsce Dorota Wiśniewska
- III miejsce debel mężczyzn OPEN Kamil Wyskida, Martin Trzebiatowski
- III miejsce debel mieszany Grzegorz Pastwa Józefa Tandek.


MISTRZOSTWA ŚWIATA W FUTSALU - VENDEE - FRANCJA
- V miejsce - wystąpili dwaj nasi zawodnicy - Rafał Szkatuła i Michał Wesołowski


MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W FUTSALU W KAT. OPEN - SŁUPSK 2012
- I miejsce

2013

MISTRZOSTWA WOJEWӓDZTWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ-CZERSK
- II miejsce


MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W TENISIE STOŁOWYM - GDYNIA
- I miejsce Dorota Wiśniewska
- II miejsce Kamil Wyskida

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH- GDAŃSK
Dziewczęta młodsze
- I m-ce Natalia Babińska
- II m-ce Dorota Wiśniewska
- III m-ce Marlena Babińska
I m-ce w kat.dziewcząt młodszych
Chłopcy młodsi
- I m-ce Szymon Sznajder
- II m-ce Kamil Wyskida
II m-ce w kat. chł. młodszych
Dziewcząta starsze
- I m-ce Żaneta Gnaczyńska
I m-ce w klasyfikacji generalnej

MISTRZOSTWA POLSKI W TENISIE STOŁOWYM - CIECHANÓW 2013
- IV miejsce - Dorota Wiśniewska
- XIV miejsce Kamil Wyskida

MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - OSTRZESZÓW 2013
- IV miejsce Natalia Babińska
- V miejsce Żaneta Gnaczyńska

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W LA - WEJHEROWO 2013
- II miejsce Żaneta Gnaczyńska na 60 m i I w biegu na 800 m
- III miejsce Karolina Babińska na 60 m i II w biegu na 800 m
- I miejsce Kamil Wyskida w rzucie oszczepem i III miejsce w biegu na 800m
- II miejsce Szymon Sznajder w biegu na 800 m
- I miejsce Natalia Babińska w biegu na 800 m
- III miejsce Dorota Wiśniewska w rzucie oszczepem
W klasyfikacji generalnej zawodnicy Klubu zajeli III miejsce


MISTRZOSTWA POLSKI W TENISIE ZIEMNYM - SOPOT 2013
- I miejsce Dorota Wiśniewska
- II miejsce Grzegorz Pastwa
- debel (Dorota Wiśniewska/ Julia Świderska (Słupsk) I miejsce
- debel Kamil Wyskida/Grzegorz Pastwa II miejsce

OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY W LA TALENTÓW STOWARZYSZENIA „SPRAWNI RAZEM”
- I miejsce w rzucie oszczepem Kamil Wyskida
- III miejsce w biegu na 800m i III miejsce w biegu na 100m Żaneta Gnaczyńska

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH- KWIDZYN 2013
Dziewczęta młodsze
- I m-ce Natalia Babińska
- IV m-ce Marlena Babińska
- VI m-ce Dorota Wiśniewska
I m-ce w kat. dziewcząt młodszych
Chłopcy młodsi
- I m-ce Kamil Wyskida
- IV m-ce Szymon Sznajder
- IV m-ce Łukasz Rekowski
II m-ce w kat. chł. młodszych
Dziewczęta starsze
- I m-ce Żaneta Gnaczyńska
II m-ce w kat. dziewcząt starszych
I m-ce w klasyfikacji generalnej.

MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH- ŁÓDŻ 2013
- III miejsce Natalia Babińska
- V miejsce Żaneta Gnaczyńska

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W BADMINTONIE – Słupsk 2013
- I miejsce Dorota Wiśniewska
- I miejsce Kamil Wyskida
- II miejsce Natalia Babińska
- II miejsce Martin Trzebiatowski - II miejsce Grzegorz Pastwa
- III miejsce Marlena Babińska
- III miejsce Patryk Czapiewski

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W PIŁCE NOŻNEJ SZEŚCIOOSOBOWEJ - SŁUPSK 2013
- III miejsce

MISTRZOSTWA POLSKI W BADMINTONIE – KONIN
- I miejsce Dorota Wiśniewska
- II miejsce Kamil Wyskida
- III miejsce Natalia Babińska
- III miejsce Martin Trzebiatowski
- I miejsce debel mieszany
- III miejsce debel mężczyzn

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W FUTSALU ROCZNIK 1998 i młodsi – Słupsk2013
- III miejsce

3 MISTRZOSTWA EUROPY W FUTSALU – POLAND 2013
- I miejsce (wystąpili dwaj nasi zawodnicy - Rafał Szkatuła i Michał Wesołowski (5 bramek)

2014

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W TENISIE STOŁOWYM GDYNIA 2014
- Dorota Wisniewska I miejsce
- Maria Wiśniewska III
- Kamil Wyskida III

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W PIŁCE KOSZYKOWEJ - SŁUPSK 2014
- II miejsce

MISTRZOSTWA POLSKI W TENISIE STOŁOWYM-Kazimierza Wielka 2014
- II miejsce Dorota Wiśniewska

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - GDAŃSK - 2014
- I miejsce - Natalia Babińska
- III miejsce - Paulina Nowotka
- I miejsce w klasyfikacji dziewcząt młodszych
- I miejsce Karol Biernacki
- IV Szymon Sznajder, V Patryk Czapiewski, VI Piotr Parolski
- I miejsce w klasyfikacji chłopców młodszych
- I miejsce w klasyfikacji generalnej

MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - OSTRZESZÓW-2014
- I miejsce Natalia Babińska

MISTRZOSTWA POLSKI W PIŁCE NOŻNEJ 11 OSOBOWEJ - CZARNKÓW 2014
- II miejsce

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W LEKKIEJ ATLETYCE - WEJHEROWO 2014
- Aneta Mańska - I miejsce na 60m i na 200m
- Natalia Babińska I miejsce na 800 m
- Paulina Nowotka II miejsce na 800m II i na 60m
- Damian Dorau II miejsce w biegu na 60m
- Kamil Wyskida II miejsce w rzucie oszczepem
- Szymon Sznajder - III w biegu na 800m
- Wojtek Jaworski I miejsce w biegu na 300m
W klasyfikacji generalnej szkoła zajęła III miejsce

MISTRZOSTWA POLSKI W LEKKIEJ ATLETYCE - OSTRZESZÓW 2014
- Paulina Nowotka - II miejsce w biegu na 800m, IV na 100
- Natalia Babińska - III miejsce na 800m

MISTRZOSTWA POLSKI W TENISIE ZIEMNYM - SOPOT 2014
- Dorota Wiśniewska - I miejsce w singlu, II miejsce w deblu
- Kamil Wyskida - II miejsce w singlu, I miejsce w deblu
- Martin Trzebiatowski - III miejsce w singlu, I miejsce w deblu
- Grzegorz Pastwa - III miejsce w deblu, V miejsce w singlu

MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ – BRAZYLIA 2014
- III miejsce – W reprezentacji Polski wystąpili Rafał Szkatuła i Michał Wesołowski

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – KARTUZY 2014
- I miejsce Natalia Babińska
- III miejsce Marlena Babińska
W klasyfikacji I miejsce.

MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – ŁÓDŹ 2014
- VI miejsce Natalia Babińska.

MISTRZOSTWA POLSKI W BADMINTONIE – KONIN 2014
- I miejsce Dorota Wiśniewska
II miejsce reprezentacji województwa w klasyfikacji generalnej.

MISTRZOSTWA POLSKI W FUTSALU OPEN – PŁOCK 2014
- I miejsce – w kadrze województwa wystąpili Rafał Szkatuła i Michał Wesołowski

2015
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W TENISIE STOŁOWYM KOŚCIERZYNA 2015
- Dorota Wiśniewska II miejsce
- Natalia Babińska I miejsce

MISTRZOSTWA POLSKI W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT – SŁUPSK 2015
- II miejsce (Udział zawodniczki – Natalii Babińskiej)

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – GDAŃSK 2015
- II miejsce Natalia Babińska;

MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – OSTRZESZÓW 2015
- I miejsce Natalia Babińska

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W LEKKIEJ ATLETYCE - WEJHEROWO 2015
- Natalia Babińska I miejsce na 800 m
- Paulina Nowotka II miejsce na 800m
- Damian Dorau I miejsce w biegu na 60m
- Łukasz Czapiewski- III w biegu na 60m
- Wojtek Jaworski I miejsce w biegu na 400m
- Sławomir Turzyński III miejsce w pchnięciu kulą
W klasyfikacji generalnej Klub zajął IV miejsce

MISTRZOSTWA POLSKI W LEKKIEJ ATLETYCE - OSTRZESZÓW 2015
- Natalia Babińska - I miejsce na 800m, III miejsce na 1500m

MISTRZOSTWA POLSKI W PIŁCE NOŻNEJ 11 OSOBOWEJ - CZARNKӓW 2015
- III miejsce

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W TENISIE ZIEMNYM - SŁUPSK 2015
- Dorota Wiśniewska - I miejsce
- Martin Trzebiatowski - I miejsce

Powołanie do reprezentacji Polski ZSS "SPRAWNI RAZEM" w tenisie ziemnym naszej zawodniczki Doroty Wiśniewskiej

"DOKONANIA ROKU"
W kategorii sport nominację otrzymała nasza zawodniczka Natalia Babińska.

OGÓLNOPOLSKI CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY ZSS "SPRAWNI RAZEM" - KRAKÓW 2015
- II miejsce reprezentacji województwa pomorskiego – w składzie reprezentacji Pomorza Patrycja Babińska, Izabela Kałdowska

MISTRZOSTWA POLSKI W TENISIE ZIEMNYM - GŁOGÓW 2015
- I miejsce Dorota Wiśniewska
- II miejsce w deblu Dorota Wiśniewska
- III miejsce w deblu Martin Trzebiatowski

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W PIŁCE NOŻNEJ SZEŚCIOOSOBOWEJ – SŁUPSK 2015
- I miejsce

INAS GLOBAL GAMES – EKWADOR 2015
W reprezentacji Polski wystąpili zawodnicy MUKS „RAZEM” czerszczanin - Rafał Szkatuła, Michał Wesołowski z Kleszczewa i Dorota Wiśniewska. Brali oni udział w rozgrywkach futsalu i tenisie ziemnym. Reprezentacja Polski w futsalu zajęła IV miejsce. Dorota wywalczyła dwa brązowe medale – w deblu i rozgrywkach drużynowych.

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W BADMINTONIE – Słupsk 2015
- I miejsce Dorota Wiśniewska
- I miejsce Natalia Babińska
- II miejsce Krystian Lewandowski
- III miejsce Paulina Nowotka
- III miejsce Marcin Jędrzejewski

MISTRZOSTWA POLSKI W BADMINTONIE – KONIN 2015
- I miejsce Dorota Wiśniewska
- III miejsce Natalia Babińska
- I miejsce debel kobiet
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W FUTSALU rocznik 2000 i młodsi – SŁUPSK 2015
 II miejsce

2016
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ – CZERSK 2016
- II miejsce
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – GDAŃSK 2016
- I miejsce Natalia Babińska;
- II miejsce Izabela Kałdowska:
- II miejsce Mateusz Rekowski
- I miejsce w kategorii dziewcząt młodszych, III miejsce w kategorii chłopców młodszych
 I miejsce w klasyfikacji ogólnej.

MISTRZOSTWA POLSKI W TENISIE STOŁOWYM ZWIĄZKU STOWARZYSZEŃ SPORTOWYCH „SPRAWNI RAZEM” – PŁOŃSK 2016
- V miejsce Natalia Babińska.

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W LA - WEJHEROWO 2016
- Natalia Babińska - I - 800m, II - 60m
- Dawid Turzyński - I - 60m
- Izabela Kałdowska - I - skok w dal, II - 800m
- Emilia Pestka - II - skok w dal
- Krystian Lewandowski - III - skok w dal
- II miejsce w klasyfikacji medalowe

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W TENISIE ZIEMNYM SŁUPSK 2016
- I miejsce Dorota Wiśniewska
- II miejsce Natalia Babińska
- I miejsce debel dziewcząt
- III miejsce Martin Trzebiatowski
- III miejsce debel chłopców

MISTRZOSTWA POLSKI W LA - OSTRZESZÓW 2016
- III miejsce 100m Dawid Turzyński, IV miejsce Krystian Lewandowski
- III miejsce skok w dal Dawid Turzyński, IV miejsce Krystian Lewandowski

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO ZSS „SPRAWNI RAZEM” – KŁODZKO 2016
- I miejsce Dorota Wiśniewska – kat. senior
- I miejsce Natalia Babińska – kat. junior
- I miejsce debel kobiet – Dorota Wiśniewska, Natalia Babińska
- III miejsce Martin Trzebiatowski – kat. senior
- III miejsce debel mężczyzn – Martin Trzebiatowski, Grzegorz Pastwa

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W PIŁCE NOŻNEJ SZEŚCIOOSOBOWEJ – SŁUPSK 2016
- I miejsce

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W JESIENNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – LĘBORK 2016
- I miejsce Natalia Babińska
- II miejsce Izabela Kałdowska
- I miejsce Dawid Turzyński
- III miejsce Dariusz Kosiedowski
- I miejsce w kategorii dziewcząt młodszych, I miejsce w kategorii chłopców młodszych
- I miejsce w klasyfikacji ogólnej.

MISTRZOSTWA EUROPY W PIŁCE NOŻNEJ - FRANCJA 2016
- I miejsce - udział Rafała Szkatuły i Michała Wesołowskiego

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BADMINTONA - KONIN 2016
- III miejsce - Natalia Babińska

2017
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W TENISIE STOŁOWYM - SŁUPSK 2017
- II miejsce Jan Janikowski
- III miejsce Karol Parolski

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ – CZERSK 2017
- I miejsce

MISTRZOSTWA POLSKI W TENISIE STOŁOWYM ZWIĄZKU STOWARZYSZEŃ SPORTOWYCH „SPRAWNI RAZEM” – PŁOŃSK 2017
- VI miejsce Jan Janikowski

MISTRZOSTWA POLSKI W PŁYWANIU ZWIĄZKU STOWARZYSZEŃ SPORTOWYCH „SPRAWNI RAZEM” - LUBLIN 2017
- II miejsce sztafeta 4x50 m stylem dowolnym - Natalia Babińska

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – GDAŃSK 2017
- I miejsce Natalia Babińska;
- II miejsce Patrycja Babińska:
- III miejsce Żaklina Pastwa
- I miejsce Mateusz Rekowski
- II miejsce Dawid Turzyński
- II miejsce w kategorii dziewcząt młodszych, II miejsce w kategorii chłopców młodszych
I miejsce w klasyfikacji generalnej.

MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - OSTRZESZÓW 2017
- V miejsce Patrycja Babińska
- IV miejsce Mateusz Rekowski

MISTRZOSTWA POLSKI W LA - KRAKÓW 2017
- I miejsce 100m Dawid Turzyński,
- I miejsce skok w dal Krystian Lewandowski, II miejsce Dawid Turzyński
- II miejsce 110 ppł Krystian Lewandowski
- I miejsce rzut oszczepem Natalia Babińska, II miejsce Marcelina Choińska
- II miejsce 800m Natalia Babińska
- III miejsce pchnięcie kulą Marcelina Choińska
- II miejsce sztafeta 4x100 Krystian Lewandowski
- III miejsce sztafeta 4x100 Natalia Babińska

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W TENISIE ZIEMNYM – KŁODZKO 2017
- I miejsce Natalia Babińska singiel i debel oraz MVP turnieju

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W PIŁCE NOŻNEJ SZEŚCIOOSOBOWEJ – LUZINO 2017
- II miejsce

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ZSS „SPRAWNI RAZEM” CHOSZCZNO 2017
- V miejsce

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W JESIENNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – LĘBORK 2017
- II miejsce Natalia Babińska
- I miejsce Patrycja Babińska
- III miejsce Mateusz Rekowski
- I miejsce w kategorii dziewcząt młodszych, II miejsce w kategorii chłopców młodszych, II miejsce w kategorii dziewcząt starszych
- I miejsce w klasyfikacji ogólnej.

MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - ŁÓDŹ 2017
- II miejsce Patrycja Babińska
- II miejsce Mateusz Rekowski

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BADMINTONA – KONIN 2017
- Natalia Babińska – I miejsce – singiel
- Natalia babińska – I miejsce debel kobiet
- Alan Górski/Krystian Lewandowski – II miejsce debel mężczyzn
- II miejsce w klasyfikacji generalnej

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W FUTSALU ROCZNIK 2002 I MŁODSI - SŁUPSK 2017
- II miejsce

2018

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W TENISIE STOŁOWYM - SŁUPSK 2018
- I miejsce Jan Janikowski
- II miejsce Karol Parolski
- III miejsce Alan Górski

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ – CZERSK 2018
- I miejsce

MISTRZOSTWA POLSKI W TENISIE STOŁOWYM ZWIĄZKU STOWARZYSZEŃ SPORTOWYCH „SPRAWNI RAZEM” – CIECHANÓW 2018
- IV miejsce Jan Janikowski

MISTRZOSTWA POLSKI W PŁYWANIU ZWIĄZKU STOWARZYSZEŃ SPORTOWYCH „SPRAWNI RAZEM” - WARSZAWA 2018
- II miejsce sztafeta 4x50 m stylem dowolnym - Natalia Babińska, Patrycja Babińska
- II miejsce - styl dowolny - 50m – Natalia Babińska
- II miejsce – styl grzbietowy – 50m – Natalia Babińska

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – GDAŃSK 2018
- II miejsce Patrycja Babińska
- III miejsce Żaklina Pastwa
- I miejsce Mateusz Rekowski
- II miejsce w kategorii dziewcząt młodszych, II miejsce w kategorii chłopców młodszych - I miejsce w klasyfikacji generalnej

MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - OSTRZESZÓW 2018
- III miejsce Patrycja Babińska
- VI miejsce Żaklina Pastwa

MISTRZOSTWA POLSKI W PIŁCE NOŻNEJ 11-to OSOBOWEJ – OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 2018
- IV miejsce – Krystian Lewandowski, Dawid Turzyński, Marcin Jędrzejewski, Karol Parolski, Mateusz Rekowski, Alan Górski

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W LA - WEJHEROWO 2018
Wyniki:
Grupa młodsza:
- Emilia Pestka – I miejsce na 800m, II w skoku w dal
- Patrycja Babińska – II miejsce na 800m, IV w skoku w dal
- Jakub Miszczak – II miejsce na 60m, II w skoku w dal
Grupa starsza:
- Mateusz Rekowski – I miejsce na 1500m, I w skoku w dal
- Dawid Turzyński – II miejsce na 60m, II w skoku w dal
- Krystian Lewandowski – III miejsce w skoku w dal, IV na 60m

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – GDAŃSK 2018
- I miejsce Emilia Pestka;
- II miejsce Patrycja Babińska
- III miejsce Żaklina Pastwa
- II miejsce Jan Janikowski
- I miejsce w kategorii dziewcząt młodszych, III miejsce w kategorii chłopców młodszych
- I miejsce w klasyfikacji generalnej.

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W PIŁCE SIATKOWEJ- LĘBORK 2018
 - II miejsce - Hrynewka Wojciech, Lewandowski Krystian, Parolski Karol, Rekowski Mateusz, Zdunek Jakub, Janikowski Jan, Turzyński Dawid

MISTRZOSTWA POLSKI W LA - KRAKÓW 2018
 - I miejsce rzut oszczepem, II miejsce skok w dal Natalia Babińska,
- II miejsce skok w dal, V miejsce 800m Emilia Pestka,
- VIII miejsce 1500m, VI miejsce skok w dal Mateusz Rekowski
- XI miejsce 100m, IV miejsce skok w dal Dawid Turzyński,
- IV miejsce sztafeta 4x100 Natalia Babińska
I miejsce reprezentacji województwa w klasyfikacji medalowej w kategorii starszej i II miejsce w kategorii młodszej.

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W TENISIE ZIEMNYM – KŁODZKO 2018
- III miejsce Natalia Babińska singiel
- I miejsce Dorota Kostka singiel
- I miejsce debel N. Babińska
- II miejsce debel Dorota Kostka

MISTRZOSTWA EUROPY W PIŁCE RĘCZNEJ KOBIET INAS FID – PORTUGALIA 2018
 - I miejsce Udział zawodniczek Natalii Babińskiej i Marceliny Choińskiej

MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ INAS FID – SZWECJA 2018
 - III miejsce – udział zawodnika Klubu Rafała Szkatuły

MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - WARSZAWA 2018
 - III miejsce – Emilia Pestka
- IV miejsce Patrycja Babińska
- VI miejsce Jan Janikowski
- VII miejsce Mateusz Rekowski
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W JESIENNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – LĘBORK 2018
- I miejsce Emilia Pestka
- II miejsce Patrycja Babińska
- III miejsce Żaklina Pastwa
- III miejsce Jan Janikowski
- VII miejsce Mateusz Rekowski
- I miejsce w kategorii dziewcząt młodszych, II miejsce w klasyfikacji ogólnej.

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT ZSS SPRAWNI RAZEM – CHOSZCZNO 2018
- I miejsce – udział zawodniczek – Natalia Babińska, Patrycja Babińska, Emilia Pestka

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BADMINTONA – KONIN 2018
- Natalia Babińska – III miejsce – singiel kobiet
- Emilia Pestka – III miejsce – singiel dziewcząt
- Patrycja Babińska, Emilia Pestka – II miejsce debel kobiet
- III miejsce w klasyfikacji generalnej

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W FUTSALU DZIEWCZĄT ZSS SPRAWNI RAZEM – PŁOCK 2018
- I miejsce – udział dwóch zawodniczek – Natalia Babińska, Emilia Pestka

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ UNIHOKEJA ZSS SPRAWNI RAZEM – ELBLĄG 2018 - II miejsce
2019

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W TENISIE STOŁOWYM - SŁUPSK 2019
- III miejsce Jan Janikowski
- II miejsce Alan Górski

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ – CZERSK 2019
- II miejsce

MISTRZOSTWA POLSKI W TENISIE STOŁOWYM ZWIĄZKU STOWARZYSZEŃ SPORTOWYCH „SPRAWNI RAZEM” – GDAŃSK 2019
- III miejsce Alan Górski debel OPEN

MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - TRZEBNICA 2019
- II miejsce Patrycja Babińska
- VII miejsce Emilia Pestka
- XII miejsce Żaklina Pastwa
- XVI miejsce Marcel Kukliński
- XI miejsce Mateusz Rekowski

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI ZSS „SPRAWNI RAZEM” w PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT – SŁUPSK 2019 - I miejsce – udział zawodniczki Natalii Babińskiej – najskuteczniejsza zawodniczka

MISTRZOSTWA POLSKI W PŁYWANIU ZWIĄZKU STOWARZYSZEŃ SPORTOWYCH „SPRAWNI RAZEM” – KRAKÓW 2019
- II miejsce sztafeta 4x50 m stylem dowolnym - Natalia Babińska, Patrycja Babińska
- II miejsce - styl dowolny - 50m – Natalia Babińska
- II miejsce – styl grzbietowy – 50m – Natalia Babińska

MISTRZOOSTWA POLSKI W PIŁCE NOŻNEJ 9-cio osobowej – OSTROWIEC ŚWIETOKRZYSKI 2019
- I miejsce

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W LA - WEJHEROWO 2019
Wyniki:
Grupa młodsza:
- Emilia Pestka – I miejsce na 600m, I w skoku w dal,
- Patrycja Babińska – II miejsce na 600m, IX w skoku w dal,
- Marcel Kukliński – III w skoku w dal, V miejsce na 800m,
- Grupa starsza:
- Mateusz Rekowski – II miejsce w skoku w dal, V miejsce na 60m,
- Dawid Turzyński – III miejsce na 60m, V miejsce w skoku w dal,
- Krystian Lewandowski – I miejsce na 60m, III miejsce w skoku w dal,
- Natalia Babińska – I miejsce oszczep, I miejsce na 60m.
I miejsce w klasyfikacji medalowej

MISTRZOSTWA POLSKI W LA - CIECHANÓW 2019
- Natalia Babińska - I miejsce w rzucie oszczepem, IV miejsce w skoku w dal
- Emilia Pestka - I miejsce w skoku w dal, V na 800m
- Mateusz Rekowski - II miejsce na 400m, III miejsce w skoku w dal.

MISTRZOSTWA POLSKIW TENISIE ZIEMNYM –SŁUPSK 2019
- I miejsce singiel Natalia Babińska
- III miejsce singiel Dorota Kostka
- I miejsce debel N. Babińska/D. Kostka

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.02 222,704 Unikalnych wizyt