Deprecated: Function eregi() is deprecated in /virtual/m/u/muks-razem.ugu.pl/maincore.php on line 18

PHP-Fusion Powered Website - News: MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W JESIENNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH KWIDZYN 2013

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W JESIENNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH KWIDZYN 2013
Newsy24.09.2013r. siedmioro zawodników Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „RAZEM” w Czersku ( uczniów i absolwentów Zespołu Szkół Specjalnych)– Dorota Wiśniewska, Natalia Babińska, Marlena Babińska, Żaneta Gnaczyńska, Szymon Sznajder, Łukasz Rekowski i Kamil Wyskida, uczestniczyło w Jesiennych Mistrzostwach Województwa w Biegach Przełajowych w Kwidzynie. Udział całej ekipy zakończył się ogromnym sukcesem. Dziewczyny – Natalia Babińska, Marlena Babińska i Dorota Wiśniewska, które zajęły odpowiednio miejsca I, IV i VI, wywalczyły I miejsce w klasyfikacji dziewcząt do lat 16.
Chłopcy zaprezentowali się równie świetnie - Kamil Wyskida zajął I, Szymon Sznajder IV a Łukasz Rekowski VI miejsce. Wyniki te dały w klasyfikacji chłopców do lat 16 II miejsce. W kategorii dziewcząt powyżej 16 lat, rewelacyjnie zaprezentowała się, zajmując I miejsce, Żaneta Gnaczyńska co dało II miejsce klasyfikacji dziewcząt starszych
W klasyfikacji generalnej, nasi zawodnicy wywalczyli I miejsce.
Dzięki tak świetnemu występowi, troje zawodników, którzy zajęli pierwsze miejsca będzie reprezentować Pomorze na mistrzostwach Polski, które w dniach 11-12.10.2013r. odbędą się w Łodzi. Trenerem zawodników jest Jarosław Fidurski