· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 8,298
· Najnowszy użytkownik: test
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W LA WEJHEROWO 2010
Newsy08.06.2010r. reprezentacja Zespołu Szkół Specjalnych w Czersku uczestniczyła w Wejherowie w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Lekkiej Atletyce. Siedmioosobowa ekipa wróciła z nich z ośmioma medalami i dwoma pucharami. Rafał Ossowski w kategorii powyżej 16 lat zajął II miejsce w biegu na 60m i w biegu na 200m w kategorii do lat 16 dziewcząt Aneta Dąbrowska zajęła I miejsce w biegu na 60m i w skoku w dal. W biegu na 600m I miejsce zajęła Karolina Babińska, a Żaneta Gnaczyńska na metę przybiegła jako druga. Ponadto Żaneta zajęła III miejsce w biegu na 60m. Taką samą lokatę zajął Patryk Kałdowski w biegu na 1500m. Uzyskane przez Anetę i Karolinę wyniki zyskały uznanie wśród selekcjonerów kadry województwa i w dniach 11-13.06.2010r. będą one reprezentować Pomorze na Mistrzostwach Polski, które odbędą się w Ostrzeszowie.
Pozostałe lokaty naszych zawodników:
Karolina Babińska – VI miejsce w biegu na 60m - kategoria do lat 16
Patryk Kałdowski – V miejsce w biegu na 60m – kategoria do lat 16
Krystian Lorbiecki – VIImiejsce w biegu na 60m i VIII w skoku w dal– kategoria do lat 16
Tomasz Czarnecki – XI miejsce w skoku w dal i IV miejsce w biegu na 1500m – kategoria do lat 16
W punktowej w kategorii dziewcząt do lat16 szkoła zajęła I miejsce w województwie a klasyfikacji generalnej szkół województwa pomorskiego II miejsce.
Zawodników do zawodów przygotowywał – Jarosław Fidurski.