Deprecated: Function eregi() is deprecated in /virtual/m/u/muks-razem.ugu.pl/maincore.php on line 18

PHP-Fusion Powered Website - News: MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CZERSK 2021

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CZERSK 2021
NewsyZłoto zostało w Czersku         Drużyna naszej szkoły - Zespołu Szkół Specjalnych w Czersku została mistrzem województwa pomorskiego w halowej piłce nożnej. Po półtora rocznej przerwie można było w końcu rozegrać tak ważną dla nas imprezę. W mistrzostwach, które odbyły się 23.09.2021r. na Hali Sportowej im. R. Bruskiego w Czersku uczestniczyło pięć najlepszych drużyn, wyłonionych w rozgrywkach rejonowych. Reprezentowali oni szkoły z Wejherowa, Lęborka, Barcic, Bytowa i gospodarzy turnieju Czerska. Była to już XVII edycja tych zawodów.WynikiCzersk – Lębork 4:0Bytów – Wejherowo  2:4Czersk – Wejherowo   2:0Lębork – Barcice 1:1Lębork – Bytów 2:3Barcice – Czersk 1:9Czersk – Bytów 2:0Wejherowo – Lębork 0:2Barcice – Wejherowo 2:3Barcice – Bytów 0:4Klasyfikacja końcowa:
I  Czersk I
I Wejherowo
III Bytów
IV Lębork
V Barcice
Wybrano również najlepszego bramkarza, została nim zawodniczka z Barcic Oliwia Block. Najlepszym zawodnikiem uznano Damiana Nalepę z Wejherowa, królem strzelców został, strzelec 9 bramek, Marcel Kukliński z Czerska. Zawodnicy ci otrzymali nagrody indywidualne, dyplomy. Wszystkie  zespoły otrzymały puchary i dyplomy i piłki. Pierwsze trzy , medale i nagrody rzeczowe. Nagrody, puchary i medale ufundowane zostały przez Marszałka Województwa Pomorskiego, Starostę Chojnickiego i Burmistrza Czerska.Skład czerskiej drużyny:Dominik Rytlewski(bramkarz), Marcel Kukliński(9 bramek), Dawid Gradowski(6 bramek), Jakub Śliwiński(1), Hinca Sebastian(1), Hinca Arkadiusz, Winczak Kacper.Dziękujemy panu Pawłowi Jakubowskiemu i panu Przemysławowi Lepakowi za przygotowanie drużyny do zawodów.