· Łącznie użytkowników: 8,298
· Najnowszy użytkownik: test
MISTRZOSTWA POLSKI W LA BYDGOSZCZ 2020
NewsyMistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce – Bydgoszcz 2020

W dniach 11-13.09.2020r. na stadionie Zawiszy w Bydgoszcz zawodnicy Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Razem”, uczestniczyli w XXVII Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletce Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni Razem”. Ich występ okazał się bardzo udany. W kolejnym swoim występie na zawodach tej rangi Emilia Pestka w skoku w dal zajęła I miejsce, tym samym obroniła tytuł mistrzyni Polski z przed roku. W biegu na 800 m wywalczyła srebro. W sztafecie 4x100m, wraz z koleżankami z reprezentacji województwa zdobyła złoto.
Swoje kolejne medale na mistrzostwach Polski w LA wywalczył również Mateusz Rekowski – srebrny w skoku w dal, brązowy w biegu na 400m i złoty w sztafecie 4x100m. Jego klubowy kolega, Krystian Lewandowski również wrócił z mistrzostw z medalami – złotym za bieg na 110m ppł. i brązowym za skok w dal. Cała reprezentacja województwa pomorskiego zdobyła 22 medale (13 złotych, 6 srebrnych, 3 brązowe). W Mistrzostwach Polski wystąpiło 12 reprezentacji wojewódzkich. Gratulujemy!