Deprecated: Function eregi() is deprecated in /virtual/m/u/muks-razem.ugu.pl/maincore.php on line 18

PHP-Fusion Powered Website - News: MISTRZOSTWA POLSKI W TENISIE ZIEMNYM SŁUPSK 2020

NewsyŚwietny występ naszych zawodniczek
W dniach 04-06 września 2020r. troje zawodników Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „RAZEM”: Dorota Kostka i Natalia Babińska i Kamil Wyskida uczestniczyło w Słupsku w Mistrzostwach Polski w Tenisie Ziemnym Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni - Razem”.
Na starcie turnieju stanęło prawie 40 zawodników z całej Polski. Nasze zawodniczki zaprezentowały się wspaniale. Tytuł Mistrzyni Polski wywalczyła Natalia, która okazała się najlepsza w grze singlowej w kategorii seniorek. W tej samej kategorii, jej koleżanka Dorota wywalczyła srebro. Obie zawodniczki wystąpiły jeszcze w grach deblowych. Debel złożony z Natalii i Doroty okazał się bezkonkurencyjny i wywalczył złoto.
Bardzo dobrze zaprezentował się również Kamil, który rakietę wziął do ręki po czteroletniej przerwie. W grze singlowej zajął piąte miejsce a w deblu, razem z kolegą z Głogowa wywalczył brąz.
Przed nami cel jakim są Mistrzostwa Świata, które w przyszłym roku w miesiącu lipcu odbędą się w Belgii.
Zawodników do mistrzostw przygotował Jarosław Fidurski.