Deprecated: Function eregi() is deprecated in /virtual/m/u/muks-razem.ugu.pl/maincore.php on line 18

PHP-Fusion Powered Website - News: OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W TENISIE ZIEMNYM KŁODZKO 2018

NewsyŚwietny występ naszych zawodniczek
W dniach 15-17 czerwca 2018r. dwie zawodniczki Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „RAZEM”: Dorota Kostka, Natalia Babińska, uczestniczyły w Kłodzku w Ogólnopolskim Turnieju Tenisa Ziemnego Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni-Razem”.
Na starcie turnieju stanęło prawie 40 zawodników z całej Polski. Turniej był rozgrywany na pięknie położonych kortach Kłodzkiego Towarzystwa Tenisowego.
Nasze zawodniczki zaprezentowały się wspaniale. Tytuł Mistrzyni Polski wywalczyła Dorota, która okazała się najlepsza w grze singlowej w kategorii seniorek. W tej samej kategorii, jej koleżanka Natalia wywalczyła brąz. Obie zawodniczki wystąpiły jeszcze w grach deblowych. Debel Natalia Babińska wraz z koleżanką ze Słupska zdobył złoto a debel Doroty Kostki brąz.
Tak dobry występ zawodniczek dal miejsce na podium w klasyfikacji generalnej, na trzecim jego stopniu. Warto jeszcze nadmienić, że Natalia Babińska została powołana do kadry na Mistrzostwa Europy, które w dniach 14-22 lipca odbędą się we Francji.
Zawodników do mistrzostw przygotował Jarosław Fidurski.