Deprecated: Function eregi() is deprecated in /virtual/m/u/muks-razem.ugu.pl/maincore.php on line 18

PHP-Fusion Powered Website - News: MISTRZOSTWA POLSKI W TENISIE ZIEMNYM KŁODZKO 2016

MISTRZOSTWA POLSKI W TENISIE ZIEMNYM KŁODZKO 2016
NewsyPo bardzo dobrym występie na mistrzostwach województwa, w miniony weekend, (17-19 czerwca), czworo zawodników Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „RAZEM”: Dorota Wiśniewska, Natalia Babińska, Martin Trzebiatowski i Grzegorz Pastwa uczestniczyło w Kłodzku w Ogólnopolskim Turnieju Tenisa Ziemnego Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni-Razem”.
Na starcie turnieju stanęło prawie 40 zawodników z całej Polski. Turniej był rozgrywany na pięknie położonych kortach Kłodzkiego Towarzystwa Tenisowego.
Nasi zawodnicy zaprezentowali się wręcz wspaniale. Tytuł Mistrzyni Polski wywalczyła Dorota, która okazała się najlepsza w grze singlowej w kategorii seniorek. Taki sam wynik osiągnęła ale w kat. juniorek, jej koleżanka Natalia Babińska. Mistrzostwo cieszy tym bardziej, gdyż dla Natalii był to pierwszy występ w tej dyscyplinie. Obie dziewczyny stworzyły bezkonkurencyjny debel, który w kategorii seniorek zdobył kolejne mistrzostwo dla naszego Klubu.
Ich koledzy również odnieśli sukces, chociaż może nie tak spektakularny.
Martin Trzebiatowski zajął III miejsce w kategorii seniorów wygrywając wyrównany mecz w tie-breaku. Natomiast w grze deblowej wraz z kolegą Grzegorzem sięgnął po medal również o tym samym kolorze. Grzegorz Pastwa w grze pojedynczej seniorów zajął miejsce 5-8.
Tak dobry występ wszystkich zawodników dal miejsce na podium w klasyfikacji generalnej, na trzecim jego stopniu,
Zawodników do mistrzostw przygotował Jarosław Fidurski.