Deprecated: Function eregi() is deprecated in /virtual/m/u/muks-razem.ugu.pl/maincore.php on line 18

PHP-Fusion Powered Website - News: Mistrzostwa Województwa w Halowej Piłce Nożnej

Mistrzostwa Województwa w Halowej Piłce Nożnej
NewsyDrugie miejsce w mistrzostwach Pomorza w piłce halowej szkół specjalnych zajęła drużyna ZSS w Czersku.
W półfinale czerszczanie pokonali drużynę ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Barcicach by w finale ulec, niestety zespołowi z SOSW w Bytowie. Zawody odbyły się 03.03.2010r. na Hali Sportowej w Czersku. W mistrzostwach uczestniczyło osiem najlepszych drużyn, wyłonionych w rozgrywkach rejonowych.
W mistrzostwach uczestniczyło osiem najlepszych drużyn, wyłonionych w rozgrywkach rejonowych. Reprezentowali oni szkoły ze Starogardu Gdańskiego, Chojnic, Słupska, Bytowa, Malborka, Damnicy, Barcic i gospodarzy turnieju z Czerska.

VIII Malbork

Wybrano również najlepszego bramkarza, został nim Rafał Ossowski z Czerska. Najlepszym zawodnikiem uznano Szymona Łazowskiego z Damnicy, królem strzelców został Kamil Siciński z Barcic. Zawodnicy ci otrzymali nagrody indywidualne i dyplomy. Pierwsze trzy zespoły otrzymały puchary, medale, dyplomy i nagrody rzeczowe. Nagrody częściowo ufundowane zostały przez Marszałka Województwa Pomorskiego i Starostę Chojnickiego. Pozostałe zespoły otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy. Puchary i medale ufundował Zespół Szkół Specjalnych w Czersku.
Zawody były eliminacjami do Mistrzostw Polski, które w dniach 26-28.03. 2010r. odbędą się w Płocku. Z czerskiej drużyny na mistrzostwa Polski pojadą : Rafał Ossowski, Kamil Prochoń i Tomasz Żalikowski.