· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 8,298
· Najnowszy użytkownik: test
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PO GOSPODARSKU
NewsyW mistrzostwach uczestniczyło sześć najlepszych drużyn, wyłonionych w rozgrywkach rejonowych. Reprezentowali oni szkoły ze Starogardu Gdańskiego, Chojnic, Słupska, Bytowa, Kołozębia, i gospodarzy turnieju z Czerska. Rozegrano 11 meczów, w których strzelono 41 bramek.
Rozgrywki grupy A wygrał Kołoząb. Tuż za nim uplasował się zespół z Chojnic. Trzecią lokatę zajął zespół gospodarzy Czersk. W grupie B najwięcej punktów wywalczył Słupsk, drugie miejsce dające awans do półfinału zajął zespół z Bytowa. Na trzeciej pozycji uplasował się Starogard Gdański.
W spotkaniach półfinałowych zmierzyły się drużyny z Kołozębia i Bytowa oraz Chojnic i Słupska. Awans do finału wywalczył Kołoząb i Słupsk. Mecz finałowy wygrał Kołoząb. Trzecie miejsce zdobyły Chojnice, które ograły zespół z Bytowa.
VI Starogard Gd.

Wybrano również najlepszego bramkarza, został nim Adam Niewadzi ze Słupska. Najlepszym zawodnikiem uznano Kacpra Korzepę z Kołozębia, królem strzelców został zdobywca 9 bramek Mateusz Reszka, również z Kołozębia. Zawodnicy ci otrzymali nagrody indywidualne i dyplomy. Pierwsze trzy zespoły otrzymały puchary, medale, dyplomy i nagrody rzeczowe. Pozostałe zespoły otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy. Dodatkowo każdy zespół otrzymał piłkę, Nagrody ufundowane zostały przez Marszałka Województwa Pomorskiego. Medale i puchary ufundował Starosta Chojnicki.
Zawody były eliminacjami do Mistrzostw Polski, które w dniach 27-29.03.2015r. odbędą się w Płocku.