Deprecated: Function eregi() is deprecated in /virtual/m/u/muks-razem.ugu.pl/maincore.php on line 18
PHP-Fusion Powered Website - News
Kwiecień 20 2024 20:55:38
Nawigacja
· Strona główna
· Sprawozdania
· Sukcesy sportowe
· Historia powstania Klubu
· Linki
· Galeria zdjęć
· Dodaj link
· WŁADZE KLUBU
· STATUT KLUBU
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 8,298
· Najnowszy użytkownik: test
Powitanie
Witamy na stronie MUKS Razem.
MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH PRZEAJOWYCH - CIECHANW 2023
NewsyMistrzostwa Polski w Biegach Przeajowych Zwizku Stowarzysze Sportowych SPRAWNI RAZEM, ktre odbyy si w dniach 27-29.10.2023r. w Ciechanowie, woj. mazowieckie, okazay si bardzo szczliwe dla uczniw i absolwentw ZSS w Czersku a jednoczenie zawodnikw Midzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego RAZEM.
OGÓLNOPOLSKIE BIEGI PRZEŁAJOWE - ŁOSICE 2023
NewsyOgólnopolskie Biegi Przełajowe Związku Stowarzyszeń Sportowych „ SPRAWNI RAZEM”, które odbyły się w dniach 29.09-01.10.2023r. w Łosicach, woj. mazowieckie, okazały się bardzo szczęśliwe dla uczniów i absolwentów ZSS w Czersku a jednocześnie zawodników Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „RAZEM”.
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W JESIENNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - LĘBORK 2023
NewsyPrzywieźli medale - Mistrzostwa Województwa w Jesiennych Biegach Przełajowych Lębork 2023. BRAWO!
VIRTUS GLOBAL GAMES - VICHY FRANCJA 2023
Newsy10.06.2023r. zakończyliśmy swój udział w Global Games Vichy Francja. Virtus Global Games to największa na świecie elitarna impreza sportowa dla sportowców z niepełnosprawnością intelektualną. Tysiące sportowców z Europy, Ameryki, Azji, Afryki i Oceanii wystąpiło w dziewięciu głównych dyscyplinach sportowych.
Mistrzostwa Polski w Lekkoatletyce Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni Razem” -GRUDZIĄDZ 2023
NewsyPo dobrym występie na Mistrzostwach Województwa w LA w Wejherowie, czwórka zawodników Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „RAZEM”– Anastazja Szkatuła, Emilia Pestka i Marcel Kukliński uczestniczyło w rozgrywanych w dniach 20.05-22.05.2023r. w Grudziądzu Mistrzostwach Polski w Lekkoatletyce Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni Razem”.
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W LEKKIEJ ATLETYCE - WEJHEROWO 2023
NewsyDnia 10.05.2023r. na stadionie przy PZKS w Wejherowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Lekkiej Atletyce Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni Razem”.
Swoje umiejętności sprawdzić w nich miało okazję sześcioro zawodników Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Razem”.
Ich występ okazał się bardzo udany. Zdobyli 10 medali (5 złotych, 3 srebrne i 2 brązowe).
W Mistrzostwach swoje ekipy wystawiło 12 szkół i ośrodków województwa pomorskiego.

XVIII Mistrzostwa Województwa w Halowej Piłce - CZERSK NA 1. MIEJSCU!
NewsyZakończyły się XVIII Mistrzostwa Województwa w Halowej Piłce Nożnej Szkół i Ośrodków Specjalnych. Wzięły w nim udział drużyny z Wejherowa, Bytowa, Barcic, Człuchowa oraz Czerska. Organizatorem turnieju był Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "Razem" z Czerska.
Puchary i medale zawodnikom wręczał Burmistrz Czerska, Przemysław Biesek-Talewski


Kolejne powołanie do kadry Polski.
NewsyMamy niesamowitą przyjemność podzielić się z Wami wspaniałymi wieściami o lekkoatletycznej kadrze Polski ZSS Sprawni-Razem. Od 12 do 22 lutego 2023 roku odbyło się zgrupowanie, które jest jednym z ważniejszych etapów przygotowań naszych zawodników do tegorocznych sportowych wyzwań. Po raz pierwszy powołanie otrzymała zawodniczka naszego klubu (Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „RAZEM”) Emilia Pestka.
I Halowy Puchar Polski w Lekkoatletyce - TORUŃ 2022
NewsyW dniach 08-10.12.2022r. na Hali Sportowo-Widowiskowej Arenie Toruń odbył się I Halowy Puchar Polski w Lekkoatletyce ZSS „Sprawni Razem”.
Czersk reprezentowało pięcioro zawodników Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „RAZEM” – Emilia Pestka, Anastazja Szkatuła, Marcel Kukliński, Dawid Gradowski i Kamil Wyskida.
MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH PRZEŁĄJOWYCH ŁOSICE 2022
NewsyMistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych Związku Stowarzyszeń Sportowych „ SPRAWNI RAZEM”, które odbyły się w dniach 23-25.09.2022r. w Łosicach, woj.. mazowieckie, okazały się bardzo szczęśliwe dla uczniów i absolwentów ZSS w Czersku a jednocześnie zawodników Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „RAZEM”.
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWAW BIEGACH PRZEŁAJOWYCH LĘBORK 2022
Newsy20.09.2022r. uczniowie naszej szkoły i zawodnicy MUKS „RAZEM”– Patrycja Babińska, Emilia Pestka, Anastazja Szkatuła, Arkadiusz Hinca, Jakub Śliwiński, Ryszard Górnowicz i Konrad Kułakowaki uczestniczyli w Lęborku w Jesiennych Mistrzostwach Województwa w Biegach Przełajowych ZSS „SPRAWNI RAZEM”.
VIRTUS - TENIS - KRAKÓW 2022
Newsy24 lipca 2022r. w Krakowie zakończyły się II Letnie Igrzyska Europejskie VIRTUS z udziałem sportowców z niepełnosprawnością intelektualną. W mistrzostwach udział wzięli reprezentanci osiemnastu państw z pięciu kontynentów (Afryki, Ameryki, Australii, Azji i Europy), w tym wielu medalistów igrzysk paraolimpijskich. Uczestnicy zmagali się w dziewięciu dyscyplinach: lekkiej atletyce, pływaniu, tenisie stołowym, koszykówce, piłce ręcznej, tenisie, kolarstwie, wioślarstwie i w nowej w VIRTUS dyscyplinie, badmintonie, która w Krakowie była rozegrana pokazowo.
MISTRZOSTWA POLSKI W TENISIE ZIEMNYM - SŁUPSK 2022
NewsyDwoje zawodników – 4 medale.
W dniach 02-05 czerwca 2022r. dwójka zawodników Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „RAZEM”: Natalia Babińska i Kamil Wyskida uczestniczyło w Słupsku w Mistrzostwach Polski w Tenisie Ziemnym Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni - Razem”.
MISTRZOSTWA POLSKI W LEKKIEJ ATLETYCE - KRAKÓW 2022
Newsyw dniach 20-22.05.2022r. na stadionie w Wawel w Krakowie odbyły XXVIII Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletce Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni Razem”.
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W LEKKIEJ ATLETYCE - WEJHEROWO 2022
NewsyPo długiej przerwie spowodowanej pandemią COVID – 19, dnia 12.05.2022r. na stadionie przy PZKS w Wejherowie odbyła się od dawna oczekiwana impreza - Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Lekkiej Atletyce Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni Razem”.
MISTRZOSTWA POLSKI W PIŁCE NOŻNEJ CIECHANÓW 2021
NewsyPo zeszłorocznym drugim miejscu, prowadzona przez Jarosława Fidurskiego, reprezentacja województwa pomorskiego na Mistrzostwach Polski w Piłce Nożnej Związku Stowarzyszeń Sportowych „SPRAWNI RAZEM”, w tym roku wywalczyła I miejsce.
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CZERSK 2021
NewsyZłoto zostało w Czersku Drużyna naszej szkoły - Zespołu Szkół Specjalnych w Czersku została mistrzem województwa pomorskiego w halowej piłce nożnej. Po półtora rocznej przerwie można było w końcu rozegrać tak ważną dla nas imprezę. W mistrzostwach, które odbyły się 23.09.2021r. na Hali Sportowej im. R. Bruskiego w Czersku uczestniczyło pięć najlepszych drużyn, wyłonionych w rozgrywkach rejonowych.
MISTRZOSTWA POLSKI W LEKIEJ ATLETYCE - SEPÓLNO KRAJEŃSKIE 2021
NewsyPo długiej przerwie spowodowanej pandemią COVID – 19, w dniach 21-23.05.2021r. na stadionie w Sępólnie Krajeńskim odbyła się od dawna oczekiwana impreza ogólnopolska - XXVIII Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletce Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni Razem”.
Swoje umiejętności sprawdzić w nich miało okazję sześcioro zawodników Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Razem”.
Ich występ okazał się bardzo udany. Zdobyli 7 medali indywidualnie i jeden w sztafecie. Cała reprezentacja województwa pomorskiego zdobyła 22 medale (13 złotych, 6 srebrnych, 3 brązowe). W Mistrzostwach Polski wystąpiło 12 reprezentacji wojewódzkich.
MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - CHECHANÓW 2020
NewsyCiechanów był gospodarzem Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych ZSS SPRAWNI RAZEM. Startowało w nich dwoje zawodników naszego Klubu
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.01 498,265 Unikalnych wizyt