Deprecated: Function eregi() is deprecated in /virtual/m/u/muks-razem.ugu.pl/maincore.php on line 18
PHP-Fusion Powered Website - News
Lipiec 27 2021 19:40:05
Nawigacja
· Strona główna
· Sprawozdania
· Sukcesy sportowe
· Historia powstania Klubu
· Linki
· Galeria zdjęć
· Dodaj link
· WŁADZE KLUBU
· STATUT KLUBU
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 8,298
· Najnowszy użytkownik: test
Powitanie
Witamy na stronie MUKS Razem.
MISTRZOSTWA POLSKI W LEKIEJ ATLETYCE - SEPÓLNO KRAJEŃSKIE 2021
NewsyPo długiej przerwie spowodowanej pandemią COVID – 19, w dniach 21-23.05.2021r. na stadionie w Sępólnie Krajeńskim odbyła się od dawna oczekiwana impreza ogólnopolska - XXVIII Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletce Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni Razem”.
Swoje umiejętności sprawdzić w nich miało okazję sześcioro zawodników Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Razem”.
Ich występ okazał się bardzo udany. Zdobyli 7 medali indywidualnie i jeden w sztafecie. Cała reprezentacja województwa pomorskiego zdobyła 22 medale (13 złotych, 6 srebrnych, 3 brązowe). W Mistrzostwach Polski wystąpiło 12 reprezentacji wojewódzkich.
MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - CHECHANÓW 2020
NewsyCiechanów był gospodarzem Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych ZSS SPRAWNI RAZEM. Startowało w nich dwoje zawodników naszego Klubu
MISTRZOSTWA POLSKI W LA BYDGOSZCZ 2020
NewsyW dniach 11-13.09.2020r. na stadionie Zawiszy w Bydgoszcz zawodnicy Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Razem”, uczestniczyli w XXVII Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletce Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni Razem”.
MISTRZOSTWA POLSKI W TENISIE ZIEMNYM SŁUPSK 2020
NewsyŚwietny występ naszych zawodniczek
W dniach 04-06 września 2020r. troje zawodników Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „RAZEM”: Dorota Kostka i Natalia Babińska i Kamil Wyskida uczestniczyło w Słupsku w Mistrzostwach Polski w Tenisie Ziemnym Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni - Razem”.
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W UNIHOKEJA - ELBLĄG 2019
NewsyW dniach 29-1.12.2019 r. w Elblągu odbył się Ogólnopolski Turniej Unihokeja ZSS „Sprawni-Razem”. Reprezentacja województwa pomorskiego zajęła III miejsce.

XV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BADMINTONA ZSS "SPRAWNI RAZEM" - KONIN 2019
NewsyPodczas XV Ogólnopolskiego Turnieju Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni Razem” w Badmintonie nasi zawodnicy zdobyli cztery medale. Sukces był możliwy dzięki ciężkiej pracy zawodników i trenera.
POWTÓRKA Z POPRZEDNIEGO ROKU
NewsyOgólnopolskie Jesienne Biegi Przełajowe Związku Stowarzyszeń Sportowych „SPRAWNI RAZEM”, które odbywały się w dniach 04-05.10.2019r. w Warszawie, okazały się bardzo szczęśliwe dla absolwentów naszej szkoły a jednocześnie zawodników Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „RAZEM”.
LECĄ DO AUSTRALII
NewsyINAS GLOBAL GAMES są jedną z największych w świecie imprez dla sportowców z niepełnosprawnością intelektualną. Odbywają się one, co 4 lata, na rok przed Igrzyskami Paraolimpijskimi. Zawody przeprowadza się w 9 konkurencjach sportowych: lekkoatletyka, futsal, tenis ziemny, pływanie, kolarstwo, tenis stołowy, koszykówka, taekwondo i wioślarstwo. Swoje reprezentacje wystawia prawie 40 państw. Wystartuje ponad 1000 zawodników.
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT CHOSZCZNO 2019
NewsyW dniach 27 – 29.09.2019 w Choszcznie odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców. Honorowy Patronat nad Turniejem objęła Pani Starosta Choszczeński – Wioletta Kaszak. W Turnieju wzięli udział uczniowie z 8 województw: lubelskiego, mazowieckiego. lubuskiego, wielkopolskiego, kujawsko – pomorskiego, pomorskiego, warmińsko – mazurskiego
i zachodniopomorskiego.
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH LĘBORK 2019
Newsy25.09.2019r. uczniowie naszej szkoły i zawodnicy MUKS „RAZEM”– Patrycja Babińska, Emilia Pestka, Oliwia Ryczek, Dominik Rytlewski, Marcel Kukliński, Mateusz Rekowski i Jan Janikowski uczestniczyło w Lęborku w Jesiennych Mistrzostwach Województwa w Biegach Przełajowych ZSS „SPRAWNI RAZEM”
MISTRZOSTWA POLSKI W TENISIE ZIEMNYM SŁUPSK 2019
NewsyW dniach 14-16 czerwca 2019r. dwie zawodniczki Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „RAZEM”: Dorota Kostka i Natalia Babińska, uczestniczyły w Słupsku w Mistrzostwach Polski w Tenisie Ziemnym Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni - Razem”.
MISTRZOSTWA POLSKI W LA CIECHANÓW 2019
NewsyW dniach 07-09.06.2019r. w Ciechanowie uczniowie naszej szkoły i zawodnicy Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Razem”, uczestniczyli w XXVI Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletce Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni Razem”.
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W LEKKIEJ ATLETYCE - WEJHEROWO 2019
Newsy10 medali i I miejsce w generalce

We wtorek (04.06.2019r.) uczniowie naszej szkoły i zawodnicy MUKS „Razem” uczestniczyli w Wejherowie w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Lekkiej Atletyce. Siedmioosobowa ekipa wróciła z nich z dziesięcioma medalami.

MISTRZOSTWA POLSKI W PIŁCE NOŻNEJ ZSS „SPRAWNI RAZEM” Os. SWIĘTOKRZYSKI 2019
NewsyMISTRZOSTWA POLSKI W PIŁCE NOŻNEJ ZSS „SPRAWNI RAZEM”
Ogromny sukces odniosła reprezentacja województwa pomorskiego na Mistrzostwach Polski w piłce nożnej 9-cio osobowej organizowanych pod egidą ZSS „SPRAWNI RAZEM”.
MISTRZOSTWA ŚWIATA INAS I MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH TRZEBNICA 2019
NewsyTrzebnica była gospodarzem mistrzostw świata INAS w biegach przełajowych. Mistrzostwa Świata Federacji INAS w biegach przełajowych odbywały się już po raz dziewiąty.
Biało-czerwoni sportowcy z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim od wielu lat należą do ścisłej światowej czołówki w konkurencjach biegowych na bieżni jak i poza nią.
MISTRZOSTWA POLSKI W TENISIE STOŁOWYM GDAŃSK 2019
NewsyW sobotę 16 marca 2019r. zawodnicy z 12 województw spotkali się w Gdańsku na Ogólnopolskim Turnieju Tenisa Stołowego organizowanym przez ZSS „SPRAWNI RAZEM”.
PRZEKAŻ 1%
NewsyDarmowy Program PIT dostarcza
Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

w ramach projektu PITax.pl dla OPP
STYPENDIUM MARSZAŁKA
NewsyMarszałek Mieczysław Struk wręczył sportowcom decyzje stypendialne 26 lutego 2019 r.
To 50 osób, które osiągają sukcesy w różnych dziedzinach sportu. Wsparcie będzie wypłacane przez 10 miesięcy. Łącznie na stypendia sportowe Zarząd Województwa Pomorskiego przeznaczył ponad 220 tys. zł.
DOKONANIA ROKU 2018
NewsyNasi mieszkańcy wyróżnieni podczas gali Dokonania Roku 2018
Kilka nominacji i jedna nagroda główna – tak zakończyła się dla przedstawicieli gminy Czersk gala Dokonań Roku 2018. Najlepszą imprezą wybrano koncert Pokonaj Nawałnicę w Rytlu.

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.03 342,773 Unikalnych wizyt