s.php?readmore=185#comments'>0 komentarzy · 159 czytań · Drukuj
VIRTUS - TENIS - KRAKÓW 2022
Newsy24 lipca 2022r. w Krakowie zakończyły się II Letnie Igrzyska Europejskie VIRTUS z udziałem sportowców z niepełnosprawnością intelektualną. W mistrzostwach udział wzięli reprezentanci osiemnastu państw z pięciu kontynentów (Afryki, Ameryki, Australii, Azji i Europy), w tym wielu medalistów igrzysk paraolimpijskich. Uczestnicy zmagali się w dziewięciu dyscyplinach: lekkiej atletyce, pływaniu, tenisie stołowym, koszykówce, piłce ręcznej, tenisie, kolarstwie, wioślarstwie i w nowej w VIRTUS dyscyplinie, badmintonie, która w Krakowie była rozegrana pokazowo.
MISTRZOSTWA POLSKI W TENISIE ZIEMNYM - SŁUPSK 2022
NewsyDwoje zawodników – 4 medale.
W dniach 02-05 czerwca 2022r. dwójka zawodników Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „RAZEM”: Natalia Babińska i Kamil Wyskida uczestniczyło w Słupsku w Mistrzostwach Polski w Tenisie Ziemnym Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni - Razem”.
MISTRZOSTWA POLSKI W LEKKIEJ ATLETYCE - KRAKÓW 2022
Newsyw dniach 20-22.05.2022r. na stadionie w Wawel w Krakowie odbyły XXVIII Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletce Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni Razem”.
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W LEKKIEJ ATLETYCE - WEJHEROWO 2022
NewsyPo długiej przerwie spowodowanej pandemią COVID – 19, dnia 12.05.2022r. na stadionie przy PZKS w Wejherowie odbyła się od dawna oczekiwana impreza - Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Lekkiej Atletyce Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni Razem”.
MISTRZOSTWA POLSKI W PIŁCE NOŻNEJ CIECHANÓW 2021
NewsyPo zeszłorocznym drugim miejscu, prowadzona przez Jarosława Fidurskiego, reprezentacja województwa pomorskiego na Mistrzostwach Polski w Piłce Nożnej Związku Stowarzyszeń Sportowych „SPRAWNI RAZEM”, w tym roku wywalczyła I miejsce.
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CZERSK 2021
NewsyZłoto zostało w Czersku Drużyna naszej szkoły - Zespołu Szkół Specjalnych w Czersku została mistrzem województwa pomorskiego w halowej piłce nożnej. Po półtora rocznej przerwie można było w końcu rozegrać tak ważną dla nas imprezę. W mistrzostwach, które odbyły się 23.09.2021r. na Hali Sportowej im. R. Bruskiego w Czersku uczestniczyło pięć najlepszych drużyn, wyłonionych w rozgrywkach rejonowych.
MISTRZOSTWA POLSKI W LEKIEJ ATLETYCE - SEPÓLNO KRAJEŃSKIE 2021
NewsyPo długiej przerwie spowodowanej pandemią COVID – 19, w dniach 21-23.05.2021r. na stadionie w Sępólnie Krajeńskim odbyła się od dawna oczekiwana impreza ogólnopolska - XXVIII Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletce Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni Razem”.
Swoje umiejętności sprawdzić w nich miało okazję sześcioro zawodników Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Razem”.
Ich występ okazał się bardzo udany. Zdobyli 7 medali indywidualnie i jeden w sztafecie. Cała reprezentacja województwa pomorskiego zdobyła 22 medale (13 złotych, 6 srebrnych, 3 brązowe). W Mistrzostwach Polski wystąpiło 12 reprezentacji wojewódzkich.
MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - CHECHANÓW 2020
NewsyCiechanów był gospodarzem Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych ZSS SPRAWNI RAZEM. Startowało w nich dwoje zawodników naszego Klubu
MISTRZOSTWA POLSKI W LA BYDGOSZCZ 2020
NewsyW dniach 11-13.09.2020r. na stadionie Zawiszy w Bydgoszcz zawodnicy Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Razem”, uczestniczyli w XXVII Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletce Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni Razem”.
MISTRZOSTWA POLSKI W TENISIE ZIEMNYM SŁUPSK 2020
NewsyŚwietny występ naszych zawodniczek
W dniach 04-06 września 2020r. troje zawodników Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „RAZEM”: Dorota Kostka i Natalia Babińska i Kamil Wyskida uczestniczyło w Słupsku w Mistrzostwach Polski w Tenisie Ziemnym Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni - Razem”.
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W UNIHOKEJA - ELBLĄG 2019
NewsyW dniach 29-1.12.2019 r. w Elblągu odbył się Ogólnopolski Turniej Unihokeja ZSS „Sprawni-Razem”. Reprezentacja województwa pomorskiego zajęła III miejsce.

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.01 472,247 Unikalnych wizyt