Deprecated: Function eregi() is deprecated in /virtual/m/u/muks-razem.ugu.pl/maincore.php on line 18

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W LEKKIEJ ATLETYCE - WEJHEROWO 2013
Dodane przez jarek60006 dnia Maj 17 2013 11:38:26
Zdobyli 9 medali i puchar
Treść rozszerzona
W czwartek (16.05.2013r.) zawodnicy klubu MUKS Razem z Czerska uczestniczyli w Wejherowie w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Lekkiej Atletyce. Ośmioosobowa ekipa wróciła z nich z dziewięcioma medalami i pucharem.
W kategorii dziewcząt powyżej 16 lat Żaneta Gnaczyńska i Karolina Babińska w biegu na 60m zajęły odpowiednio II i III miejsce. W biegu na 800 m I miejsce zajęła Żaneta Gnaczyńska, a Karolina Babińska na metę przybiegła jako druga. Dorota Wiśniewska zdobyła brąz w rzucie oszczepem. W tej samej konkurencji Kamil Wyskida zajął I miejsce
Bardzo dobrze wypadli chłopcy w biegu na 800 m. Łukasz Sznajder był II, a Kamil Wyskida III. Świetny występ zanotowała najmłodsza nasza zawodniczka - Natalia Babińska, która w biegu na 800 m zajęła I miejsce.
Pozostałe miejsca zawodniczek i zawodników:
Wiśniewska Dorota – V m-ce w skoku w dal
Sznajder Szymon – VI m-ce w skoku w dal
Babińska Natalia – VI m-ce w biegu na 60m
W klasyfikacji generalnej szkół województwa pomorskiego szkoła zajęła III miejsce. Gratulujemy!
Zawodników do zawodów przygotowywali – Jacek Grzelak, Przemysław Lepak i Jarosław Fidurski.