Deprecated: Function eregi() is deprecated in /virtual/m/u/muks-razem.ugu.pl/maincore.php on line 18

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W LA WEJHEROWO2011
Dodane przez jarek60006 dnia Maj 21 2011 16:58:28
Kolejny sukces naszych zawodników

Treść rozszerzona
19.052011r. zawodnicy naszego Klubu uczestniczyli w Wejherowie w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Lekkiej Atletyce. Ośmioosobowa ekipa wróciła z nich z dziewięcioma medalami i pucharem. W kategorii dziewcząt powyżej 16 Aneta Dąbrowska zająła I miejsce w biegu na 60m i I miejsce w biegu na 200m. W biegu na 600m II miejsce zajęła Żaneta Gnaczyńska a Karolina Babińska na mętę przybiegła jako trzecia. Ponadto Żaneta zajęła II miejsce w biegu na 60m. Taką samą lokatę na tym dystansie zajął Patryk Kałdowski. Dorota Wiśniewska zdobyła srebro w skoku w dal.
Bardzo dobrze wypadli chłopcy w biegu na 1500m. Uzyskując dobre czasy Robert Cherek był pierwszy a Łukasz Brauer drugi.
Mamy nadzieję, że wyniki naszych zawodników uzyskają uznanie wśród selekcjonerów kadry województwa i w dniach 10-12.06.2011r. najlepsi będą reprezentować Pomorze na Mistrzostwach Polski, które odbędą się w Ostrzeszowie.
Pozostałe lokaty naszych zawodników:
Karolina Babińska – VII miejsce w biegu na 60m - kategoria do lat 16
Patryk Kałdowski – X miejsce w skoku w dal – kategoria do lat 16
Robert Cherek – VIImiejsce w skoku w dal – kategoria do lat 16
Łukasz Brauer – VIII miejsce w skoku w dal – kategoria do lat 16
Dorota Wiśniewska – IV miejsce w biegu na 600m - kategoria do lat 16
Rafał Ossowski - IV miejsce w biegu na 60m i IV miejsce w biegu na 200m – kategoria powyżej 16 lat.
W sumie zdobyto trzy złote, 5 srebrnych i jeden brązowy medal.
W klasyfikacji generalnej szkół województwa pomorskiego szkoła zajęła III miejsce.
Zawodników do zawodów przygotowywał – Jarosław Fidurski.