Deprecated: Function eregi() is deprecated in /virtual/m/u/muks-razem.ugu.pl/maincore.php on line 18

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
Dodane przez jarek60006 dnia Kwiecień 14 2011 22:51:35
13.04.2011r. sześcioro zawodników naszego Klubu
Treść rozszerzona
sześcioro zawodników Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „RAZEM” w Czersku –Robert Cherek, Magdalena Jakubek, Dorota Wiśniewska, Karol Biernacki, Patryk Kriezel i Kamil Wyskida uczestniczyło w Wiosennych Mistrzostwach Województwa w Biegach Przełajowych w Gdańsku. Udział całej ekipy zakończył się ogromnym sukcesem. Dziewczyny – Dorota Wiśniewska i Magdalena Jakubek, które zajęły odpowiednio miejsca III i VI, wywalczyły III miejsce w klasyfikacji dziewcząt do lat 16.
Chłopcy zaprezentowali się jeszcze lepiej Robert Cherek zajął I, Kamil Wyskida VII, Karol Biernacki VIII a Patryk Kriezel X miejsce. Wyniki te dały w klasyfikacji chłopców do lat 16 II miejsce. W klasyfikacji generalnej, nasi zawodnicy wywalczyli IV miejsce.