Deprecated: Function eregi() is deprecated in /virtual/m/u/muks-razem.ugu.pl/maincore.php on line 18

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH GDAŃSK 2018
Dodane przez jarek60006 dnia Maj 29 2018 23:24:59
Mistrzostwa Województwa w Wiosennych Biegach Przełajowych Gdańsk 2018
Treść rozszerzona
29.05.2018r. siedmioro uczniów naszej szkoły (ZSS Czersk) i zawodników MUKS „RAZEM”– Emilia Pestka, Patrycja Babińska, Żaklina Pastwa, Mateusz Turzyński , Fabian Ryczek, Jan Janikowski i Mateusz Rekowski uczestniczyło w Gdańsku w Wiosennych Mistrzostwach Województwa w Biegach Przełajowych.
Udział całej ekipy zakończył się ogromnym sukcesem. Dziewczyny – Emilia, Patrycja i Żaklina, które zajęły odpowiednio miejsca I, II i III, wywalczyły I miejsce w klasyfikacji dziewcząt do lat 16.
Wśród chłopców najlepiej zaprezentował się Mateusz Rekowski, który zajął I miejsce w kategorii chłopców starszych. W kategorii chłopców młodszych Jan Janikowski zajmując II miejsce zdobył swój pierwszy medal w biegach przełajowych. Pozostali chłopcy uplasowali się na pod koniec pierwszej dziesiątki – Mateusz Turzyński był VII a Fabian Ryczek VIII. Wyniki te dały w klasyfikacji chłopców do lat 16 III miejsce.
W klasyfikacji generalnej, nasi uczniowie wywalczyli I miejsce (startowało 10 reprezentacji).
Uczniów do zawodów przygotowali: Przemysław Lepak i Jarosław Fidurski.