Deprecated: Function eregi() is deprecated in /virtual/m/u/muks-razem.ugu.pl/maincore.php on line 18

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W LEKKIEJ ATLETYCE - WEJHEROW 2016
Dodane przez jarek60006 dnia Maj 18 2016 09:51:37
Zdobyli 7 medali
Treść rozszerzona
We wtorek (17.05.2016r.) uczniowie naszej szkoły i zawodnicy MUKS „Razem” uczestniczyli w Wejherowie w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Lekkiej Atletyce. Sześcioosobowa ekipa wróciła z nich z siedmioma medalami.
W kategorii dziewcząt do lat 16 w biegu na 800 m I miejsce zajęła Natalia Babińska a Izabela Kałdowska na metę przybiegła jako druga. I miejsce na 60 m z
b. dobrym czasem zajął Dawid Turzyński. Bardzo udany występ odnotowały dziewczyny w skoku w dal - Izabela Kałdowska zajęła I miejsce a jej koleżanka Emilia Pestka II miejsce. W biegu na 60m srebro zdobyła Natalia Babińska. Siódmy medal wywalczył Krystian Lewandowski w skoku w dal zajął trzecie miejsce, tracąc najwyższe podium w ostatniej serii.
Pozostałe miejsca zawodniczek i zawodników:
Patrycja Babińska – VI m-ce w biegu na 60m
Krystian Lewandowski – IV m-ce w biegu na 800m
Dawid Turzyński – V m-ce w biegu na 800m
Emilia Pestka – V m-ce w biegu na 800m
W klasyfikacji medalowej szkoła na 12 uczestniczących szkół i ośrodków, zajęła II miejsce.
Zawody były eliminacjami do mistrzostw Polski, które w dniach 03-05.06.2016r. odbędą się w Ostrzeszowie. Pewny w nich udział mają Natalia, Iza i Dawid.
Zawodników do zawodów przygotowywali – Przemysław Lepak i Jarosław Fidurski.